SA Kadrina Spordikeskus asutati Kadrina valla poolt 14. aprillil 2015. a.

Sihtasutus tegutseb avalikes huvides, selle eesmärgiks on kehakultuuri, liikumise ning noorte- ja tervisespordi edendamine ja vajalike liikumis- ja sportimistingimuste loomine Kadrina vallas.

SA Kadrina Spordikeskus eelkäija OÜ Kadrina Sport tegutses 1977. aastal ehitatud spordihoones alates 1997. aastast.

Täna kuuluvad spordikompleksi sportmängude saal (36×17 m), ujula (suur bassein – 25 m, neli rada samuti lõõgastus- ja väikese liumäega beebibassein) koos leilisaunadega, maadlussaal, jõusaalid, lauatenniseruum.

Kõrvalasuv hubane ja soodsa hinnaklassiga Kadrina Spordikeskuse hostel pakub majutusteenust ning ettetellimisel samuti toitlustust.

Kuni 30 inimest mahutav, hosteli keldrikorrusel paiknev kaminasaal ja sinnajuurde kuuluvad abiruumid (leilisaun, väike kümblusbassein) sobivad suurepäraselt erinevate tähtpäevade ja väiksemate firmaürituste korraldamiseks.

Kadrina spordikompleks on populaarne spordilaagrite korraldamise paigana: siin on võõrustatud Eesti ja Brasiilia võrkpalli noortekoondiseid ning erinevaid lauatennise-, ujumis-, korv- ja jalgpalliklubisid nii kodu- kui ka välismaalt.

Vallaelanike ja spordisõprade käsutuses on samuti 5 km pikk asfaltkattega Kadrina – Hulja kergliiklustee, kooli kõrval asuv murustaadion (jalgpall, kergejõustik), pallimängude plats (kaks risti korvpalliväljakut, üks võrkpalli- või tenniseväljak), Paisjärve juures asuv rannavolleplats ning järve ümbritsev kergliiklustee.

Vaata ja loe lisa Kadrina Spordikeskuse Facebook`i lehelt